+38 (048) 758-45-67 | +38 (048) 716-13-90
 

Ласкаво просимо

Гостинний двір «Будинок Павлових» знаходиться в Одесі на березі Чорного моря. Відстань від кромки води не більше 25 метрів

map-frontДетальніше

Останні новини

Дорогі відвідувачі.
Червень 11, 2013

Потім радимо сходити на екскурсію «Кримінальна Одеса». Пам'ятаєте, ще Ільф і Петров вустами Остапа Бендера...  Подробнее

Курс валют:
USD: Купівля-20.63| Продаж-22.02
EUR: Купівля-22.44 | Продаж-24.47  
RUB: Купівля-3.84 | Продаж-4.23

   Україна відвіку славилася своєю красою і пейзажами.Одним з найзнаменитіших міст України є місто Одеса.Знаходячись на березі Чорного моря,наше місто завжди залучало велику кількість туристів і мандрівників з різних країн і міст.      

   Проведіть ідеальну відпустку в Україні, в Одесі,зупините свій вибір на гостиному дворі “Будинок Павлових”!Наша атмосфера гостинності не залишить вас байдужими.Оскільки гостиний двір “Будинок Павлових”,є одним з найкращих готелів України.

  Наш готель пропонує краще співвідношення ціна\якість,ви можете провести свій відпочинок з повним комфортом за прийнятною ціною.Ми готові надати вам номер,на тривалий,короткий термін мешкання зі всіма зручностями для відпочинку,у вашому розпорядженні виявляться номери з сауною!

   Територіально «Будинок Павлових» розташований поряд з відомим пляжем «Лузановка»,який користується великим попитом у жителів міста і туристів.Це чудове місце,де можна провести відпустку,вихідні чи відрядження.Прямий під'їзд до моря,чистий пляж і золотистий пісок чорного моря забезпечують чудовий відпочинок не лише в компанії або удвох,але і з дітьми.Примітно й те,що з вікон комфортабельних і затишних номерів готелю відкривається з моря панорамний вид на історичний центр Одеси,де вечорами запалюється безліч яскравих вогнів.

   В нас є шикарні зали для проведення найрізноманітніших заходів,як урочистих - весілля,дні народження,ювілеї,так і заходів серйозного характеру з відповідним оформленням - різні конкурси,ділові зустрічі,конференції,збори,наради,семінари.Наш чудово навчений персонал допоможе Вам повною мірою відчути незрівнянну атмосферу комфорту і затишку одного з кращих готелів України!Одеса завжди славилася своєю гостинністю і "Будинок Павлових" як ніхто інший підтримує цю тенденцію.

  Крім мешкання,Будинок Павлових в Одесі пропонує своїм гостям насичену культурну і розважальну програму,і ряд додаткових послуг.Ви можете вибрати разове замовлення страв і доставку їжі в номер.Тільки для Вас вечори живої музики в ресторані «Павловський рай»,по вихідних і святкових днях концертна та розважальна программа.Діскотека в ночномклубе «Едем».У нас є міні-зоопарк,де живуть білі і чорні лебеді,білки,павичі,мавпи,папуги та інші звері.Гостіний двір «Будинок Павлових» працює без вихідних та цілий рік!Проведіть свій відпочинок в Одесі в одному з кращих готелів України!

  Ми знаходимося за адресою: Украина.Одесса.Николаевская дорога 168в.


Информация взята с сайта: http://www.pavlovdom.com.ua/ru/